0

NISU MU REKLI NA KOJU STRANU NAPADAJU: Ne tako blistav početak za De Lihta u Juventusu (VIDEO)

Objavljeno: 24.07.19 u 17:38

Italijanski klasik odigrao se u Internacionalnom Kupu šampiona igranom u Kini. Juventus je nakon penala bio bolji od Intera.

Regularni deo meča završen je rezultatom 1:1, a strelci oba pogotka bili su igrači Juventusa. U penal seriji bolji je bio Juve (4:3), a junak pobede je Đanluiđi Bufon.

Inter je do vođstva stigao u 10. minutu meča a strelac je bio Matijas de Liht. Holanđanin se nije proslavio i prvenac od dolaska iz Ajaksa bio je gol u mreži njegovog tima. Nakon kornera je loše reagovao i poslao loptu u mrežu Bufona.

Na njegovu sreću u 68. minutu Ronaldo je iz slobodnog udarca poravnao rezultat, a penal rulet je pripao Juventusu i odličnom Bufonu.