0

SPEKTAKULARNO: Hari Kejn sa centra u 93. minutu bacio Juventus na kolena! (VIDEO)

Objavljeno: 21.07.19 u 16:24

Kapiten reprezentacije Engleske postigao je spektakularan gol u trećem minutu nadoknade utakmice protiv Juventusa.

Totenhem i Juventus su se sastali u pripremnom meču za novu sezonu u Singapuru, gde se i jedni i drugi nalaze na letnjoj turneji.

U sjajnom meču sa puno šansi i golova, prvi gol postigao je Erik Lamela, ali je Juve preokrenuo preko Gonzala Iguaina i Kristijana Ronalda golovima u razmaku od pet minuta.

Novo izjednačenje doneo je Lukaš Moura, a onda kada su svi mislili da će se meč završiti rezultatom 2:2, u trećem minutu nadoknade je Hari Kejn izveo majstoriju.

Bio je u krugu na centru igrališta kada je ispalio šut pravo u mrežu Vojčeha Šćešnjeg, koji nije to očekivao i nije bio na golu.

Čista majstorija za konačnih 3:2 u korist Totenhema.