0

OVO MORATE VIDETI: Kuknjava navijača Kilmarnoka kod drugog gola Velšana je potpuni hit! (VIDEO)

Objavljeno: 19.07.19 u 00:23

Snimak se munjevito proširio društvenim mrežama i predmet je šale mnogih ljubitelja fudbala.

Iako su svi već videli škotski tim ‘na crti’ Partizanu, ipak će velški Konahs Kvej ugostiti crno-bele25. jula, a onda i doći u Beograd 1. avgusta.

Popularni ‘Nomadi’ napravili su senzaciju pobedom nad Kilmarnokom u gostima rezultatom 2:0, čime su nadoknadili 1:2 iz prvog meča.

Drugi gol postigli su u 80. minutu iz jedanaesterca, a tom prilikom jedan navijač škotskog tima je snimao ‘lajv’ na Fejsbuku i penal i gol za Velšane uhvatili su ga ‘nespremnog’.

U šoku je nebrojano mnogo puta izgovorio ‘O, ne’ tokom prenosa, a njegovo razočaranje i tugu možete videti u priloženom videu.

Verovatno sva osećanja navijača trećeplasiranog tima škotske Premijer lige stala su u ovaj minut snimka: