1

ZVEZDA ČEKA HELSINKI: Finci bledi u revanšu, Zvezda ima čemu da se nada!

Objavljeno: 16.07.19 u 22:59

Na stadionu u Toršavnu videli smo uzbudljivu fudbalsku predstavu, a iz nje se izrodio Zvezdin naredni protivnik.

Helsinki je imao prednosto d 3:0 iz prvog meča, a Toršavn želju da večeras preokrene stvari. Već u 17. minutu došli su domaći do vođstva. Jogvan Davidsen poslao je loptu u kazneni prostor. Sebastijan Pingel je utrčao u prostor i brzo je poslao loptu u donji levi ugao.

Mirno je bilo sve do 56. minuta. Toršavn je uspeo da postigne još jedan gol. Strelac je bio Simun Samuelsen, a taman kada su se domaći nadali da mogu do nekog podviga Riku Riski je smanjio na 2:1. Odlično ga je proigrao Evan Mensah. Riski je ponovo bio centralna figura u 77. minnutu. Primetio je da je golman Toršavna izašao sa linije, savršeno ga je prebacio i poslao loptu u mrežu za 2:2, a Helsinkiju je to bilo dovoljno nakon ubedljive predstave u prvom meču.