0

SUPERLIGA KINE: Peking se mučio na početku, ubedljiv na kraju!

Objavljeno: 10.07.19 u 15:53

Današnjom utakmicom otpočelo je 17. kolo Superlige Kine. Favorit je opravdao očekivanja.

Peking se vratio na pobednički kolosek. Iako ovaj meč nije počeo na najbolji način, na kraju je prvoplasirani tim ovogodišnjeg šampionata Kine uspeo ubedljivo da slavi protiv Čoning Lifana.

Stvari nisu najbolje pošle po Peking. Već nakon tri minuta utakmice Kardek Alan je doneo vođstvo Čoningu. Mučili su se domaći da poravnaju rezultat. Uspeli su to u 39. minutu na dodavanje Džina izjednačenje je doneo Piao Čeng. U drugom poluvremenu sa bele tačke vođstvo je favoritu doneo Augusto, igrao se 48. minut. U 64. minutu Viera je poviso na 3:1, da bi u 70. minutu Žang Že postavio konačnih 4:1.