Nedavno se u javnosti pojavila informacija da bi Mitar Mrkela mogao da napusti Crvenu zvezdu.

Crveno-beli su se tim povodom oglasili saopštenjem za medije demantujući takve informacije.


– Drago nam je da o rukovodiocima Crvene zvezde sportska javnost ima visoko mišljenje, ali bilo kakva pisanja na temu odlaska Mitra Mrkele ili bilo kog drugog bitnog čoveka iz našeg kluba u trenutku kada počinju kvalifikacije za Ligu Šampiona smatramo zlonamernim spekulacijama – navodi se u saopštenju Zvezde.

Iz kluba ističu da je Mrkela srećan u klubu i fokusiran na velike izazove.

Mitar Mrkela je zadovoljan i srećan u Crvenoj zvezdi i potpuno je fokusiran na velike izazove koji su pred nama. Sa ovom izjavom Crvena zvezda želi da se ova priča zatvori, a svako dalje pisanje ćemo doživeti kao pokušaj destabilizacije našeg kluba – stoji u saopštenju FK Crvena zvezda.