0

SUPERLIGA KINE: Dalijan baš u ‘bedaku’, Čongking iznenadio Vuhana

Objavljeno: 23.06.19 u 15:44

Oba meča nedeljnog programa prošla su u znaku gostiju, domaćini podbacili, iako su bili favoriti.

Dalijan je baš u ‘bedaku’. Ova ekipa nikoga ne može da pobedi. Danas im je u goste došao Tijancin Tianhai i na kraju 2:2.

Gosti su poveli u 8. minutu kada je Jang Ću asistirao do Sun Kea, a ovaj pogodio za 0:1. Dalijan je do izjednačenja stigao u 33. minutu kada je Boateng pogodio – 1:1. U 41. minutu Jifang je okrenuo, strelac sa penala bio je Boateng – 2:1.

Napadač iz Gane je od junaka postao tragičar. Boateng je u 62. minutu zatresao svoju mrežu za konačnih – 2:2.

Vuhan je svojim navijačima servirao hladno jelo. Posle veoma siromašnog prvog poluvremena u drugom smo videli pet golova. Vuhan je poveo preko bivšeg napadača Hajduka iz Splita Kuasija na asistenciju Rafaela Silve. Samo četiri minuta kasnije Alen Kardec je Čongkingu doneo izjednačenje sa penala.

U 70. minutu je usledio šok za domaće navijače, Merzejevski je uposlio Kardeca, a ovaj po drugi put savladao Donga – 1:2. Muk je usledio u 92. minutu kada je Fernandinjo na novu asistenciju Poljaka Merzejevskog pogodio za 1:3. Konačnih 2:3 u dubokoj nadoknadi vremena postavio je Kuasi.