1

LIGA NACIJA: Novi poraz odbojkašica Srbije

Objavljeno: 18.06.19 u 13:10

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je prvi meč petog vikenda Lige nacija od selekcije Bugarske rezultatom 3:1.

Srbija je u kineskom gradu Ningbou odlično otvorila meč protiv Bugarki i osvojila je prvi set posle nešto manje od pola sata rezultatom 25:21.

Međutim, sve u nastavku je bilo u znaku selekcije Bugarske. Usledio je odgovor istom merom od 25:21, potom i još ubedljiviji treći set sa 25:17, a u neizvesnom četvrtom setu ponovo su Bugarke bile bolje sa 25:23.

Srbija je tako upisali osmi poraz uz četiri trijumfa iz dosadašnjih 12 odigranih utakmica. Sutra sledi meč protiv Nemačke, a u četvrtak će protivnik biti domaća selekcija Kine.