0

SUPERLIGA KINE: Ubedljiv poraz Stanojevićevog Pekinga, a nije delovalo da će biti tako

Objavljeno: 16.06.19 u 18:00

Posle nekoliko dobrih partija Peking Renea, tim Aleksandra Stanojevića doživeo je ubedljiv poraz u 13. kolu Superlige Kine.

Peking je gostovao Đangsuu i nije se dobro proveo, doživeo je težak poraz, iako je do 80. minuta imao nerešen rezultat. Posle prvih 45 minuta bilo je 1:1, ali je domaćin u poslednjih 10 minuta stigao do ubedljivog trijumfa.

Najzaslužniji je napadač Eder, koji je postigao prva dva gola za Đangsu, a konačan rezultat u nadoknadi su postavili Žou Jun i Gao za konačnih 4:1.

U preostala dva duela videli smo podele bodova. Šenžen i Tjanđin Teda su remizirali bez golova, dok su Tjenđin Tjenhai i Henan odigrali 1:1.

Gol za domaće postigao je Vang u 19. minutu, a izjednačenje i bod gostima doneo je Ohandža u 58. minutu meča.