0

SUPERLIGA KINE: Šangaj bolji od Dalijana

Objavljeno: 02.06.19 u 11:37

U prvom meču dana u okviru Superlige Kine, Šangaj SIPG je opravdao ulogu favorita protiv Dalijan Đifanga.

Šangaj ima trojicu Brazilaca koji ga veoma dobro predvode, uglavnom se ističe bivši as Čelsija Oskar, ali je ovog puta to bio Elkeson, koji je postigao prvi gol na meču.

Igrao se 31. minut kada je matirao golmana domaćih, a samo 12 minuta kasnije je Li Šenglong povisio na 2:0 za Šangaj SIPG.

Sve što je Dalijan uspeo na ovom meču bio je gol Mušekvija u 61. minutu, ali do kraja Marek Hamšik i ostali nisu mogli do izjednačenja i makar boda iz ovog meča.