0

BIZARNI PROBLEMI STANOJEVIĆA U KINI: Rezervne golmane morao da ubacuje u vezni red!

Objavljeno: 29.05.19 u 21:07

Bivši trener Partizana, a sada Peking Renea, upao je u veliki problem u utakmici kineskog Kupa protiv favorizovanog Gvangžu Evergrandea.

Aleksandar Stanojević tek je nedavno prekinuo ozbiljan niz poraza u Superligi Kine i vezao dva trijumfa, ali se suočio sa novim i prilično neuobičajenim problemom.

Naime, u utakmici sa Gvangžu Evergrandeom u okviru Kupa na klupi za rezervne igrače je imao svega trojicu fudbalera, od čega su dvojica bili rezervni golmani.

Razlog su brojne povrede, pa je tokom meča morao da primeni nesvakidašnji potez i obojicu rezervnih golmana ubaci u igru ‘u polju’. Najpre Peng Lijua od 43. minuta u vezni red, a potom i Čen Lija od 80. minuta, takođe u središnji deo tima.

Na kraju se to odrazilo tako što je doživeo debakl i poraz rezultatom 5:0 od tima koji sa klupe predvodi legendarni Fabio Kanavaro.