0

SKANDAL U ČAČKU: Roditelji se tukli na utakmici ‘petlića’, deca vrištala…

Objavljeno: 26.05.19 u 14:30

Ružne vesti stižu iz Čačka sa utakmice petlića između Borca i Slobode, opšti haos nastao je kada su mališani gostujućeg tima postili gol za 3:2 u poslednjem minutu meča.

Utakmica je tekla normalnim tokom sve do 90. minuta, kada je pri rezultatu 2:2 Borac postigao gol. U tom trenutku jedan od roditelja od tribine pored igrališta ulazi u teren, trči tridesetak metara, sustiže sudiju i udara ga u glavu. To je izazvalo reakciju publike, pa na teren istrčava još oko 20 roditelja. Počinje opšti metež, guranje, psovanje, pretnje, međusobni udarci.

Situacija se posle nekog smirila, a na stadion je došla i policija koja je uzela izjave od očevidaca.

– Kao društvo smo otišli dođavola! Utakmica petlića, u kojoj rezultat ništa ne znači, igra se na život i smrt. Da li je ovo moguće!? Sve to je posledica bolesnih ambicija roditelja – rekao je za „Morava info“ jedan od očevidaca događaja na Slobodinom igralištu.