0

SUPERLIGA KINE: Preokret Suninga za pobedu nad Čongkingom

Objavljeno: 18.05.19 u 15:47

Fudbaleri Đangsu Suninga savladali su Čongking Lifan rezultatom 3:1 u drugom meču današnjeg programa Superlige Kine.

Čongking je imao vođstvo nakon prvih 45 minuta nakon pogotka Meržejevskog u 22. minutu, i čuvali su tu prednost sve do same završnice meča, a onda je u 72. minutu sve krenulo naopako.

Jang je tada dobio prvi žuti karton, a samo dva minuta kasnije i drugi, pa je od 74. minuta domaći sastav imao igrača više, i to su iskoristili u samoj završnici meča. Prvo je u 83. Vang Song pogodio za 1:1, a potom su u sudijskoj nadoknadi još dva puta tresli mrežu rivala. U 91. minutu najbolji igrač Đangsua Aleks Tešeira doneo je preokret, a u 94. minutu meča Ksi Pengfei je postavio konačnih 3:1.