0

NAJBOLJI KAD JE NAJPOTREBNIJE: Sergej pogodio, Lacio osvojio Kup Italije

Objavljeno: 15.05.19 u 23:36

Fudbaleri Lacija pobedom nad Atalantom u finalu italijanskog kupa došli su do sedme pobede u ovom takmičenju u svojoj istoriji.

Lacio je tokom većeg dela meča bio blago rečeno loš, tek u 82. minutu uputili su prvi šut u okvir gola tima iz Bergama, a za sve je najzaslužniji naš Sergej Milinković Savić.

On je na teren ušao u 79. minutu a tri minuta docnije nakon što je Kaisedo iznudio korner a Lukaš Leiva isti izveo, popularni SMS je sjajno skočio i pogodio za 1:0.

Atalanta je sa druge strane konstantno pretila, pa ih je ovaj gol sasekao, a kazna je usledila kada je Korea krenuo u solo-prodor, praktično izbacio čitavu odbranu iz igre i pogodio za 2:0.