0

PAOK PIŠE ISTORIJU: Partizanova ‘braća’ do prve ‘duple krune’ u istoriji kluba! (VIDEO)(FOTO)

Objavljeno: 12.05.19 u 16:02

Fudbaleri PAOK-a su na ‘Olimpijskom stadionu’ u Atini pobedili AEK sa 1:0 u finalu Kupa Grčke.

Po prvi put u istoriji crno-beli osvojili su duplu krunu. Pobedonosni gol postigao je nekadašnji fudbaler Arsenala Čube Akpoma, on je savladao golmana AEK-a Vasiliosa Barkasa na atraktivan način. Prednost formalnom domaćinu doneo je ‘makazicama u nadoknadi vremena prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu tim koji ligaške mečeve igra upravo na ovom stadionu pokušao je da dođe do gola današnjeg domaćina, ali im to nije uspelo i PAOK je na kraju podigao šampionski pehar.

Tim iz Soluna je nedavno treći put podigao pehar šampiona Grčke i to nakon 34 godina čekanja.