0

BUNDESLIGA: Majnc za četri minuta savladao Jovićev Ajntraht!

Objavljeno: 12.05.19 u 20:14

Fudbaleri Ajntrahta pretrpeli su poraz na svom terenu u okviru 33. kola Bundeslige od Majnca 2:0.

U prvom poluvremenu Ajntraht je imao kontrolu lopte, ali su gosti bili konkretniji. Prvu ozbiljniju šansu je Ante Rebić ali je pucao iznad gola.

U drugom poluvremenu Žan Filipe Mateta je poslao korisnu loptu Antoniju Udžahu koji je iskusno savladao golmana domaćih. Četiri minuta kasnije Žan Filipe Gbamin je poslao loptu do Udžaha koji je unutar šesnaesterca bio siguran i povisio na 0:2. Isti igrač tri minuta kasnije imao je novu priliku ali je šutirao kraj gola. Džonatan Guzman imao je priliku u 85. minutu, ipak je golman gostiju bio odlično postavljen. U istom napadu nakon centaršuta Filip Kostić je pokušao da zatrese mrežu, ali je lopta otišla preko gola.