0

SERIJA A: Ludilo u Milanu, svađa, tri crvena i pobeda ‘rosonera’ (VIDEO)

Objavljeno: 06.05.19 u 22:33

Fudbaleri Milana savladali su Bolonju sa 2:1 i tako ostali u trci za plasman u Ligu šampiona u meču 35. kola Serije A.

Milan je iskoristio remi Rome i Đenove zahvaljujući pogocima Susa u 37. i Borinija 30 minuta kasnije, ali je u  samoj završnici došlo do bezrazložnog haosa.

Matija Destro je smanjio rezultat šest minuta nakon drugog gola Milana, da bi Paketa za nepun minut dobio dva žuta kartona nakon što je burno reagovao na faul Pulgara i Destra, a potom kada je dobio žuti karton odgurnuo sudiju.

Milan se branio u završnici, Bolonja napadala, ali je umesto boda meč završila sa devet fudbalera, pošto su Sansone i Dajks dobili crvene kartone u samoj završnici.

Burna završnica je pred ekipom Siniše Mihajlovića…