SIMO KRUNIĆ OPET U CENTRU PAŽNJE: Sada u epizodi – ‘Gledam da te zapamtim, sačekaj me posle’ (VIDEO)

Objavljeno: 05.05.19 u 21:43

Neobična situacija dogodila se danas na stadionu Čukaričkog.

Trener domaćeg tima Simo Krunić sukobio se sa jednim od navijača.

Za razliku od gostovanja u Nišu i okršaja sa Vidakom Bratićem, ovoga puta je sukob bio verbalan.

U jednom momentu, tokom prvog poluvremena utakmice na Banovom brdu, strateg Čukaričkog se okrenuo ka tribinama i verbalno se sukobio sa jednim od navijača. Međuostalom, Krunić je poručio navijaču ‘Gledam da te zapamtim, sačekaj me posle utakmice’.

Ekipa Čukaričkog je u 35. kolu Superlige porazila Proleter, dvostruki strelac je u prvom poluvremenu bio Ognjen Mudrinski, a konačnih 3:0 postavio je Šapić u 79. minutu.

(Izvor: YouTube/HOT SPORT)