0

FOTO screenshot

PRIMERA: Valensija šesticom protiv Ueske najavila dolazak Arsenala

Objavljeno: 05.05.19 u 23:05

Fudbaleri Valensije trijumfom od 6:2 (5:0) u gostima protiv ekipe Ueske zatvorili su 36. kolo španske Primere.

Još ranije se znalo da će Ueska naredne sezone igrati u španskoj Segundi, ali bi navijačima značilo da makar izbegnu poslednje mesto na tabeli na kom se trenutno nalaze.

Ne samo da nisu uspeli večeras da budu konkurentni Valensiji, već su još u prvih 45 minuta primili pet golova od ‘slepih miševa’.

Redom su pogađali Vas u drugom, Rodrigo u 16. Mina u 20. i 32. minutu, uz autogol Ećeite u 40. Rodrigo je svojim drugim golom u 51. minutu doneo ogromnih 0:6 za Valensiju, da bi Melero u 66. i Galjar u drugom minutu nadoknade iz penala ublažili poraz Ueske.

Ueska je definitivno prežaljena u Primeri, a Valensija je ovim trijumfom zadržala nadu da u preostala dva kola može da prestigne Hetafe na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu šampiona sledeće sezone.