PRVA LIGA SRBIJE: Tinja nada Bežanije, nadigrana Inđija (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.19 u 23:36

Bežanija je u 36. kolu plej-of faze Prve lige Srbije porazila Inđiju kod kuće.

Beogradski klub još uvek ima šanse za plasman u baraž plej-of faze.

Pogotovo nakon poraza Zlatibora koji sada ima samo bod više od Bežanije na poslednjoj poziciji koja vodi u baraž. Nije sve počelo dobro po Bežaniju koja je gubila već od 6. minuta. Srđan Dimitrov je doneo prednost gostima, a ona je trajala petnaestak minuta. Nikola Bogdanovski je lepim udarcem izjednačio.

Usledila je velika borba na obe strane, a finiš je pripao Bežaniji. Naslednik šefa struke Partizana, Nikola Milošević nastavio je golgetersku seriju u 71. minutu današnje utakmice kada je doneo preokret Bežaniji, da bi na minut do isteka regularnog toka utakmice Ibrahim Tanko pogodio za konačnih 3:1.

(Izvor: YouTube/Prvaliga Srbija)

Zanimljivo je bilo i u plej-autu gde je veliki posao odradio Borac koji će u narednoj rundi imati priliku da izbori opstanak. Na gostovanju Budućnosti iz Dobanovaca Borac je slavio rezultatom 2:0. Gosti su poveli preko Bogićevića u 28. minutu sa bele tačke, da bi sredinom drugog poluvremena Kovačević postavio konačan ishod.