0

PRIMERA: Uz dve VAR asistencije Levante nadigrao Betis i korača ka opstanku

Objavljeno: 24.04.19 u 23:29

U poslednjem meču večeri Levante je dočekao Betis.

Levante je u potpunosti nadigrao Betis. Domaćin je došao do prekopotrebnih bodova u borbi za opstanak. Zaradio ih je ubedljivom igrom i rezultatom 4:0. Naš internacionalac u dresu Levantea Nikola Vukčević na terenu je proveo 66. minuta.

Poveo je Espanjol u devetom minutu. Džejson je centrirao po levoj strani, a Jose Kampana doneo je prednost Levanteu. U 32. minutu Loren je loše reagovao i poslao loptu u svoju mrežu.

Hose Kampana je pao u šesnaestercu Betisa u 54. minutu. Sudija Santijago Haime odlučio je da proveri spornu situaciju putem VAR tehnologije i potom je dodelio jedanesterac za Levante. Uspešan izvođač najstrože kazne bio je Hose Morales Ponovo je u 81. minutu viđena sporna situacija. Coke je primio loptu u šesnaestercu nakon slobodnjaka, izborio se za prostor i odlično savladao golmana Betisa. Santijago Haime je odlučio da ponovo konsultuje VAR, a nakon pregledanog snimka gol Levantea je priznat. Betis je doživeo treći uzastopni poraz u ligi, a Levante slavi prvu pobedu u proteklih pet mečeva.