0

PREMIJER LIGA: Nova pobeda Liverpula, Palas iznenadio Arsenal – Milivojević asistent (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.19 u 19:00

Sa dve utakmice u istom terminu završen je današnji program engleskog šampionata.

Liverpul je porazio Kardif rezultatom 2:0, a u duelu Kristal Palasa i Arsenala bilo je 3:2.

U Kardifu je prvo poluvreme proteklo bez pogodaka, ali je Liverpul uspeo da slomi otpor rivala nakon desetak minuta igre u nastavku. Arnold je iz korne centrirao po zemlji pravo na Vajnalduma koji je odličnim udarcem iz prve doneo prednost svom timu. Meč je rešen na devet minuta do isteka regularnog toka kada je Etkinson pokazao na belu tačku, a sa nje precizan bio Milner.

Luka Milivojević danas nije bio strelac u pobedi svog tima protiv Arsenala, ali je upisao asistenciju u 17. minutu kada je iz slobodnog udarca pronašao Bentekea za vodeći gol Kristal Palasa. Na startu drugog poluvremena je domaćin izjednačio preko Ozila kog je Lakazet proigrao odličnim dodavanjame u prazan prostor.

U razmaku od sedam minuta Vilfrid Zaha i Džejms Mekartur su povisili na 3:1, da bi Obamejan postavio konačan rezučtat u 77. minutu.

ENGLESKA 1 – 35. KOLO

Mančester Siti – Totenhem 1:0 (1:0)