0

NEVEROVATNO: Da li smo u Ligi Evrope videli najsmešniji autogol ikada?! (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.19 u 00:20

U utakmici Čelzija i Slavije iz Praga viđena je prava goleada.

Čelzi je pobedio Slaviju sa 4:3 i odličnom igrom u revanšu osigurao je prolaz dalje. U goleadi ‘Plavaca’ drugi postignuti gol izazvao je smeh mnogih navijača, a uvereni smo da spada u jedan od najsmešnijih autogolova u istoriji.

Igrao se 10. minut, domaći tim već je imao prednost 1:0, a strelac je bio Pedro u petom minutu. Isti igrač imao je priliku i u 10. minutu da uveća vođstvo. Eden Azar je odlično našao Pedra u petercu gostiju, njegov udarac zaustavila je stativa, a potom se lopta odbila i igrača Slavije Sajmona Delija pogodila u glavu i potom završila u mreži gostiju.