0

PREMIJER LIGA: Siti nastavio da gazi ka tituli, Luka na sjajan način ublažio poraz Palasa (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.19 u 17:08

Pružili su gosti dostojan otpor, ali nisu mogli mnogo više protiv Sitija.

Izabranici Pepa Gvardiole slavili su pobedom na svom terenu rezultatom 3:1 i tako se osvetili za poraz iz prvog dela sezone na ‘Etihadu’.

Građani su sa dva gola do sredine prvog poluvremena stigli do željenog rezultata, a do kraja su uspeli da iskontrolišu dešavanja na terenu. Rahim Sterling je pogodio u 15., potom i 63. minutu, a pored toga engleski reprezentativac imao je još nekoliko veoma dobrih prilika koje nije iskoristio.

U samom finišu nadu domaćim navijačima na ‘Selhurst Parku’ dao je kapiten tog tima Luka Milivojevića, koji je na sjajan način matirao Edersona iz slobodnog udarca.

Pokušao je Gvadiola da u finišu izmenama prodrma svoju ekipu i ne dozvoli joj da ponovo poklekne. Vezni red ‘građana’ sjajno je odradio posao u finišu, a posebno se istakao De Brujne. Belgijanac je asistirao kod prvog gola, a onda je isto učinio i u 90. minutu kada je pronašao Gabrijela Žezusa, čime je i bio postavljen krajnji rezultat meča.