0

DVA PENALA, DVA GOLA: Pogledajte kako je Crvena zvezda stigla do prednosti protiv Radničkog (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.19 u 18:42

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su u 23. minutu rezultatom 1:0 protiv Radničkog iz Niša, da bi u drugom minutu sudijske nadoknade rezultat povećan na 2:0.

Filip Stojković je izveo aut, Jovančić je na trenutak pobegao Kojaševiću koji ga je u pokušaju da stigne srušio.

Sudija Novica Simović nije imao dilemu, Zvezda je dobila priliku da sa bele tačne dođe do prednosti, a odgovornost je preuzeo Boaći nakon kraće rasprave sa Benom.

(Youtube/ BALKAN PRENOS)

Usledila je sigurna realizacija, pa je na semaforu stajalo 1:0 od 23. minuta igre.

(Youtube/Balkan Prenos)

U drugom minutu sudijske nadoknade Marko Marin je došao do lopte na sredini terena, stuštio se ka golu Radničkog, pokušao da predribla Risitća koji ga je srušio. Dileme nije bilo – drugi penal za Zvezdu, koji je ovog puta Ben pretvorio u 2:0.