0

SUPERLIGA KINE: Aleksandar Stanojević doživeo novi debakl

Objavljeno: 07.04.19 u 15:52

U poslednjoj utakmici 4. kola kineske Superlige Šangaj Šenhua je deklasirala tim Aleksandra Stanojevića, Peking Rene, rezultatom 5:1 (3:0).

Tim srpskog stručnjaka i dalje je jedini u najjačem kineskom šampionatu koji nema niti jedan osvojen bod, a uz to su primili ‘peticu’ od Šangaj Šenhue, koja je vezala drugi trijumf, posle dva uvodna poraza.

Goleadu je otvorio iskusni Moreno u 21. minutu, a onda je za dva minuta sve bilo rešeno. Najpre je iz penala pogodio Fredi Guarin, da bi na 3:0 povisio Igalo posle svega 120 sekundi.

Trijumf Šenhue je u nastavku potvrdio Igalo svojim drugim golom u 66. minutu, kao i Lu u 80. minutu, a sve što su gosti uspeli da ostvare do kraja jeste počasni pogodak Diopa četiri minuta pre kraja utakmice.

Aleksandar Stanojević nikako nije dobro počeo ovu sezonu u najvišem rangu…

(Moreno 21, Guarin p. 33, Igalo 35, 66, Lu 80 – Diop 86)