0

PREMIJER LIGA: Palas slavi Luku Milovijevića, goleada Lestera i Barnlija (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.19 u 18:08

U današnjim mečevima 33. kola odigrana su tri meča, a za naše navijače najvažniji je bio meč u Njukaslu.

Luka Milivojević doneo je pobedu svom timu golom sa bele tačke. U ostalim mečevima viđene su prave goleade.

Njukasl – Kristal Palas 0:1

Prvu ozbiljniju šansu na meču imao je Mat Riči, ali je golman Kristal Palasa Guaita odlično reagovao, nakon što je ofanzivac Njukasla poslao loptu uz stativu. Odbrana čuvara mreže gostiju izmamila je aplauze na tribinama. Solomon Rondon imao je šansu u 34. minutu, promešao je odbranu, šutirao je u donji ugao, ali je Guaita ponovo bio na visini zadatka. Nakon kornera koji je izveo Luka Milivojević u 44 minutu Kristal Palas je imao dobru priliku ali je gol gostiju poništen zbog ofsajda. Igrao se 58. minut kada je Deandre Jedlin ostao usamljen na ivici šesnaesterca raspalio je kraj leve stative. Nakon starta Jedlina u 81. minutu Stjuart Atvel je pokazao na belu tačku, a siguran izvođač najstrože kazne bio je naš fudbaler Luka Milivojević.

Hadersfil – Lester 1:4

Gosti su u meč ušli sigurno i kontrolisali igru tokom većeg dela meča. Poveli su preko Telmansa u 24. minutu. Džejms Vardi je u 48. minutu uvećao prednost lisica, a Muj je sa bele tačke u 52. minutu smanjio na 2:1, nadu domaćina da može do preokreta ugasio je Medison u 79. minutu, a konačnih 4:1 postavio je Vardi sa bele tačke u 84. minutu.

Barnmaut – Barnli 1:3

Sva četri pogotka na meču postigli su gostujući fudbaleri. Već u četvrtom minutu poveli su domaći autogolom Barnsa, Vud je poravnao u 18. minutu, a dva minuta kasnije preokret je gostima doneo Vestvud. Strelac autogola se iskupio u 56. minutu kada je zatresao i mrežu Barlnija i postavio konačnih 1:3.

Premijer liga 33. kolo:

Bornmut – Barnli 1:3 (Barns 4. autogol – Vud 18, Vestvud 20, Barns 56)
Hadersfild – Lester 1:4 (Moj 52. jedanaesterac – Tielemans 24, Vardi 48, 84. jedanaesterac, Medison 79)
Njukasl – Kristal palas 0:1 (Milivojević 81. jedanaesterac)
15,05: Everton – Arsenal