0

PAUNOVIĆU BOD U KANADI: Katai namestio, Nikolić pogodio (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.19 u 23:28

Nastavio je sa dobrim partijama u Americi nekadašnji igrač Zvezde.

Čikago Fajr koji sa klupe predvodi naš Veljko Paunović u petom kolu američke MLS lige igrao je nerešeno 2:2 sa Torontom.

Domaća ekipa stigla je prva do prednosti na ovom meču golom Žozija Altidora, a izjednačenje timu iz Čikaga doneo je Sapong u prvom minutu nadoknade. Sredinom drugog poluvremen gosti dolaze do preokreta. Nakon prodora po levoj strani Aleksandar Katai uputio je centaršut, a najbolji u skoku bio je Nemanja Nikolić koji je loptu sproveo u mrežu. Do kraja duela Džonatan Osorio pogotkom je doneo bod kanadskom timu.

Utakmicu nije do kraja završio nekadašnji igrač crveno-belih, pošto je zamenjen u finišu, a dobio je i žuti karton. Nakon ovog kola Čikago je sedmi na Istoku sa pet osovojenih bodova.