0

PRIJOVIĆ U SJAJNOJ FORMI: Dva gola i asistencija reprezetativca Srbije (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.19 u 23:37

Fudbaleri Al-Itihada savladali su Al Batin rezultatom 4:3 u četvrtfinalu kupa Saudijske Arabije i plasirali su se u polufinale.

Iako je nakon 38 minuta Al Batin imao dva gola prednosti, Prijović je prvom od dva gola sa bele tačke smanjio na gol minusa.

U 58. minutu upravo je Prijović nakon jednog centaršuta uspeo da stigne do lopte pre golmana i pogodi za 2:2. Kompletan preokret doneo je Mansur Al-Harbi za lepim udarcem u 69. minutu, da bi tri minuta kasnije Prijović spustio loptu glavom, a Romarinjo je prosledio u mrežu za velikih 4:2. Do kraja meča Al Batin je uspeo da smanji na 4:3, ali ne i da izjednači.