0

SUPERLIGA KINE: ‘Minimalci’ Guana i Evergrandea na gostovanjima

Objavljeno: 30.03.19 u 12:28

Odigrane su prve dve utakmice današnjeg programa kineskog šampionata.

Peking Guan je na gostovanju sa 1:0 savladao Peking Rene, a isto je učinio i Gvangžu Evergrande koji je za rivala imao Dalijan.

Anderson Taliska je rešio utakmicu u Dalijanu deset minuta pre kraja. Li Ksuepeng je odlično proigrao Brazilca koji se dobro snašao pred golom domaćina i doneo pobedu svom timu u finišu utakmice. Gvangžu je imao dosta sreće pošto ja Dalijan stvarao ozbiljnije prilike mada je lopta bila više u posedu gostiju.

Ju Dabao je imao utakmicu koju će dugo pamtiti. Uspeo je da donese pobedu svom timu u derbiju Pekinga, ali je zato promašio jedanaesterac u 41. minutu kada nije uspeo da savlada Žanga. Međutim jeste u drugom poluvremenu.

Igrao se 61. minut, Dabao je bio proigran od strane Leja, nije puno oklevao i preciznim udarcem zatresao je mrežu.