PREMIJER LIGA: Opet taj čovek odluke – Luka Milivojević! (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.19 u 17:57

Srpski reprezentativac ponovo je doneo pobedu Kristal Palasu, ovog puta protiv Hadersfilda.

Igra se 31. kolo engleske Premijer lige, a borba za vrh, kao i za opstanak se uveliko zahuktala. Ovdašnjim ljubiteljima fudbala verovatno najinteresantniji je bio meč između Kristal Palasa i Hadersfilda, budući da ga je odlučio srpski vezista, Luka Milivojević.

Tim iz Londona je 77 minuta napadao i pokušavao da otključa bravu gostiju, sve dok sudija nije opravdano pokazao na ‘belu tačku’ zbog prekršaja nad Vilfridom Zahom.

Odgovornost je, naravno, preuzeo Luka Milivojević i izuzetno sigurno izveo penal kojim je slomio protivnika.

Posle 11 minuta kasnije sve dileme oko pitanja pobednika je otklonio van Anholt koji je efikasno realizovao kontranapad za konačnih 2:0.

Mančester junajted je na ‘teatru snova’ uspeo da dođe do trijumfa protiv nezgodnog Votforda, a bodove su mu doneli Markus Rašford u 28. i Entoni Marsijal u 73. minutu.

Gostujući tim je uspeo do počasnog gola u 90. minutu preko Dukura, ali je bilo prekasno da stignu do potpunog povratka i boda iz ovog susreta.

Lester je sa 2:0 savladao Burnmaut golovima Morgana u 11. i Vardija u 82. minutu, dok je istim rezultatom Barnli trijumfovao nad Vulverhemptonom autogolom Koadija u drugom i pogotkom MekNila u 77. minutu.

Jedini trijumf gostima doneo je Sautempton, koji je golom Hojbjerga u 53. minutu odneo bodove iz Brajtona.