0

PREMIJER LIGA: ‘Karamele’ prejake za ‘čekićare’ (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.19 u 22:51

Meč 32. kola Premijer lige između Evertona i Vest Hema u Londonu okončan je pobedom gostiju iz Liverpula rezultatom 2:0.

Evertonu je bilo dovoljno pet minuta da povede, kad aje Kurt Zuma odlično ispratio korner Sigurdsona i bez problema zatresao mrežu rivala za 1:0.

Do drugog gola čekalo se još 28 minuta, kada je Everton duplirao prednost preko Bernarda, zahvaljujući sjajnoj reakciji Brazilca koji je na asistenciju Kolmana sa desnog boka loptu sproveo u nebranjenu mrežu.

Everton je tako stigao do tri boda i devete pozicije na tabeli sa 43, jednim više od današnjeg rivala.