0

KIPAR DEMONSTRIRAO SILU: Petarda protiv San Marina, uz dva gola sa bele tačke

Objavljeno: 21.03.19 u 20:14

Fudbaleri Kipra goleadom su počeli kvalifikacije za Evropsko prvenstvo. Kiprani su lako izašli na kraj sa San Marinom.

Rutinski je Kipar opravdao ulogu favorita u večerašnjem meču. Kontrola lopte bila je na strani domaćih koji su uputili petnaest šuteva ka golu protivnika, a od toga šest su završila u okviru gola.

Poveo je Kipar golom Pjerosa Sotiroua sa bele tačke u 19. minutu. Isti igrač je četiri minuta kasnije povisio na 2:0, takođe sa bele tačke. Janis Kosolos je u 26. minutu uvećao na 3:0, a Giorgios Efrem je u 31. minutu uvećao na 4:0.

Konstantinos Laifis je u 56. minutu postavio konačan rezultat 5:0, a domaći su nakon toga bili zadovoljni rezultatom i mreže su ostale mirne.