0

FOTO screenshot

PRIMERA: Novi het-trik Mesija, Argentinac rešio meč u Betisu!

Objavljeno: 17.03.19 u 22:48

Fudbaleri Barselone pobedili su u petom uzastopnom meču u Primeri, a Leo Mesi je nastavio da rešeta mreže protivnika.
Večeras je svu snagu Argentinca na svojoj koži osetio Betis koji je pretrpeo ubedljiv poraz od 4:1.

Mesi je svoj pohod počeo u 18. minutu. Nakon slobodnog udarca, kapiten Barselone šutirao je sa preko 20 metara, a Pau Lopez je uprkos krajnjim naporima bio nemoćan u nameri da spreči gol Argentinca

Igrao se 40. minut, a Luis Suarez je propustio stopotstotnu priliku. Ušao je u peterac jedan na jedan na jedan sa Lopezom, ali je golman Betisa odlično reagovao. Mesi je ponovo bio u centru pažnje, Suarez mu je poslao sjajan pas u šesnaesterac, a omaleni napadač Barse povisio je na 2:0.

Ipak, urugvajski reprezentativac je uspeo da zatrese mrežu u 63. minutu. nakon sjajne solo akcije Suarez je napravio dovoljno prostora unutar šesnaesterca i preciznim udarcem u levu stranu savladao Lopeza

Loren se potrudio da Betis ne završi meč praznih ruku. Sa ivice šesnaesterca šutirao je u desni ugao, a Ter Štegen je bio nemoćan.  Samo dva minuta kasnije Arturo Vidal je imao obećavajuču šansu. Šutirao je sa ivice šesnaesterca, a Lopez je bio na mestu i vrhunskom reakcijom otklonio je opasnost. Mesi je odličnom solo akcijom krunisao svoju večerašnju predstavu. Šutirao je sa ivice šesnaesterca, a lopta se odbila o prečku i završila u golu Betisa. Imao je Argentinac šansu i za četvrti pogodak, ali je njegov udarac u 93. minutu završio na levoj stativi.