0

FOTO screenshot

PRIMERA: Sevilja evropske rane zalečila u Barseloni

Objavljeno: 17.03.19 u 18:10

Golom iz penala Sevilja je slavila na gostovanju Espanjolu rezultatom 1:0 (0:0).

Sevilja je u četvrtak uveče nesrećno eliminisana iz Lige Evrope, za koju je uglavnom bila ‘specijalista’, i to golom Slavije u Pragu u 119. minutu za konačnih 4:3, odnosno, ukupnih 6:5 u tom dvomeču.

Ali je svoje evropske rane danas izlečila u Barseloni na gostovanju Espanjolu rezultatom 1:0, a jedini gol je bio delo Ben Jedera iz jedanaesterca u 53. minutu meča.

Ispostavilo se da je to bio ključni momenat na meču za trijumf Sevilje kojim se učvrstila na šestoj poziciji koja vodi u Evropu.

Espanjol, pak, je ostao bezbrižan na 12. poziciji sa 34 osvojena boda.