0

SUPERLIGA SRBIJE: Pankov skratio muke Nišlijama, Radnički diše za vratom Zvezdi (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.19 u 17:08

U 27. kolu Superlige Srbije na stadionu u Gornjoj Varoši Radnički iz Niša je kao gost pobedio Zemun 1:0 (0:0).

Crvena zvezda ne sme da se opušta, Radnički iz Niša obara sve rekorde i diše joj za vratom. Četa Nenada Lalatovića i dalje drži borbu za titulu neizvesnom, jer ‘Real sa Nišave’ sada ima samo četiri boda manje od lidera prvenstva, ruku na srce sa utakmicom više.

Bilo je ovo mučenje Nišlija u Zemunu, a tas na vagi je mogao da prevagne na stranu zeleno-plavih, evo i kako. Naime, u 80. minutu Tomić je šutirao sa distance i pogodio prečku, na odbijenu loptu naleteo je Vučić, ali je golman gostiju Ristić bio na mestu i spasio svoj tim.

Samo tri minuta kasnije Radnički je postigao pobedonosni gol. Kojašević je centrirao sa desnog boka, a štoper Pankov je dobro skočio i pogodio za konačnih – 0:1.

Radnički je drugi na tabeli sa 68 osvojenih bodova, četiri manje od lidera Crvene zvezde i utakmicom više, ali i čak 17 bodova više od Partizana, koji bi u slučaju pobede Čukaričkog pao čak na četvrto mesto.

Sa stadiona u Zemunu: Aleksandar Ilić i Petar Lazić