0

PRIMERA: Atletik nadigrao Atletiko, debitantski gol reprezentativca BiH čim je ušao sa klupe!

Objavljeno: 16.03.19 u 21:50

Kenan Kodro postigao je prvi gol za Atletik nakon što je zimus pojačao ovaj klub.

Bilbao je kod kuće rezultatom 2:0 porazio Atletiko Madrid.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je i u tom delu utakmice bio opasniji domaći tim. Nastavio je Atletik sa inicijativom i u nastavku, a do gola je stigao tek u 73. minutu. Kordoba je dobio loptu na levoj strani kaznenog prostora Madriđana, šutnuo, a na njegov neprecizan udarac po zemlji natrčao je Injaki Vilijams i poslao loptu u mrežu.

Konačnih 2:0 postavio je reprezentativac Bosne i Hercegovine baskijske krvi, Kenan Kodro. Nepun minut u igri proveo je Kodro, ušao je umesto Raula Garsije, dobio odličnu loptu od Ibaija u prostor i matirao Jana Oblaka.