1

PLS: Javor slavi Markovića, TSC nastavio da pobeđuje

Objavljeno: 16.03.19 u 19:32

Odigrane su utakmice 27. kola Prve lige Srbije, a trku u dvoje za plasman u Superligu nastavili su TSC iz Bačke Topole i Javor iz Ivanjice.

TSC je protiv Radničkog iz Kragujevca već u prvom poluvremenu rešio sve, pošto su Rovčanin u 10. i Milićević u 43. minutu doneli veliku prednost domaćem sastavu, pa im je preostalo samo da u drugom poluvremenu stečenu prednost sačuvaju, što im je i pošlo za rukom.

Nije posustao ni Javor, tim iz Ivanjice je dočekao Budućnost iz Dobanovaca i u 90. minutu golom Markovića stigao do vredna tri boda.

Ove dve ekipe ostale su usamljene na čelu tabele, sa po 12 bodova viška uz meč više u odnosu na Inđiju.

Bečej i Borac odigrali su bez golova, dok je Žarkovo sa 2:0 bilo bolje od Novog Pazara golovima Rajića u 68. i Lukića u 80. minutu meča.