0

SERIJA A: Bolonja mnogo bliža opstanku, Mihini bodovi spasa

Objavljeno: 10.03.19 u 14:44

Fudbaleri Bolonje ostvarili su zlata vrednu pobedu protiv Kaljarija u borbi za opstanak – 2:0 (1:0).

Mihajlović se u Bolonju vratio baš da bi u ovakvim duelima donosio trijumfe i danas je to uspeo u duelu protiv Kaljarija, koji je relativno bezbedan za sada, ali mu ovakvi porazi ne obećavaju mirnu sezonu do kraja.

Bolonja je uspela na svom stadionu da osvoji zlata vredne bodove, i to vrlo pametnom i mudrom igrom. U vođstvo su došli u 34. minutu golom Pulgara sa ‘bele tačke’, te su u drugom poluvremenu prepustili inicijativu gostima, koji nisu mogli ništa da urade.

Sve što se do kraja desilo jeste duplirana prednost Bolonje u 77. minutu kada je Sorijano stavio tačku na meč i veliku pobedu Bolonje.