0

MAGIJA ADEMA LJAJIĆA: Prelep pogodak reprezentativca Srbije (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.19 u 19:50

Fudbaler Bešiktaša je postigao novi gol u dresu turskog kluba u meču 25. kola Superlige Turske protiv Konjaspora.

Ljajić je u ovom susretu doveo ‘crno-bele’ iz Istanbula u vođstvo u 14. minutu kada je posle odličnog dodavanja Jilmaza na sjajan način lobovao golmana gostiju Kirintilija.

Ofanzivni vezista se, naravno, našao na nedavnom spisku selektora Srbije Mladena Krstajića, pa ovakve partije i golovi mogu da raduju i stručni štab ‘orlova’ pred početak novog ciklusa kvalifikacija.

Ljajić je na terenu bio do 75. minuta kada je umesto njega ušao Šinji Kagava, koji je i postigao pobedonosni pogodak za Bešiktaš u 93. minutu za krajnjih 3:2.