0

FOTO screenshot

PRIMERA: Ueska ispustila pobedu na gostovanju Hetafeu, domaći veličaju Matu!

Objavljeno: 09.03.19 u 23:05

Ueska je ispustila pobedu na gostovanju Hetafeu i porazom od 2:1 dodatno je zakomplikovala opstanak u ligi.

U dosta tvrdoj utakmici, posebno u prvom poluvremenu Ueska je nakon početnog ispitivanja snaga uspela da dođe do prednosti. U 35. minutu na asistenciju Avile, koji je izbegao ofsajd zamku i našao prostora za centaršut, uspevši da pronađe Galega koji je u letu volejem savladao golmana Hetafea, Ueska je povela.

Radost gostiju trajala je do 50. minuta, onda je na asistenciju Moline, nakon užasne reakcije odbrane Mata uspeo da sa petnaestak metara savlada čuvara mreže gostiju i poravna rezultat. Isti igrač je sa bele tačke doneo preokret u 77 minutu, a to se ispostavilo i konačan rezultat.