0

IBRA DA POZAVIDI: Marin i Radnički bili u fokusu, a evrogol na Banovom Brdu prošao nezapaženo (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.19 u 17:36

Vanredno kolo Superlige Srbije donelo je dosta uzbuđenja ljubiteljima srpskog fudbala.

O golu Marka Marina u Lučanima dosta se govorilo. Nemački reprezentativac postigao je sjajan gol, a sa druge strane u Beogradu je Radnički priredio iznenađenje navijačima Partizana. Nišlije su golom Haskića slavili sa 1:0.

Međutim, drugi meč odigran tog dana u Beogradu doneo je gol o kome se malo govorilo. Napredak nije uspeo da pobedi ekipu Čukaričkog na Banovom Brdu, iako su gosti poveli. Gol za Čarapane delo je Igora Ivanovića koji je u 30. minutu postigao gol kakvog se ne bi postideo ni Zlatan Ibrahimović.

Ipak, to nije bilo dovoljno jer su domaći izjednačili preko Miladina Stevanovića u 36. minutu, a potom preko Marka Šarića u 90. minutu dođu do pobede.