0

PLS: Devet golova u Ivanjici, iz Bačke Topole se vidi elita (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.19 u 19:11

U borbi za viši rang polako posustaju Metalac, Zlatibor i Inđija, dok je u dobrom naletu ekipa Radničkog iz Kragujevca.

Međutim, najefikasnija utakmica viđena je u Ivanjici, gde su Javor i Novi Pazar postigli ukoupnmo devet golova (6:3).

Dvadesetdvogodišnji vezni fudbaler Nikola Petković imao je svoj dan i uspeo je da se tri puta upiše među strelce. On je postigao ukupno 18 golova u sezoni i izbioj na deobu prvog mesta liste strelaca. Ekipa Igora Tufegdžića stigla je do 16. pobede u sezoni, a seriju golova je otvorio Miroslav Maričić u 28. minutu. Nakon toga sve je bilo lakše za Javor koji je jedan od kandidata za povratak u viši rang. Pogodio je i Marković i tako dodatno začinio trijumf svog tima.

(VIDEO:YouTube/Prva liga Srbije)

Takođe i ekipa TSK-a koja konkuriše za plasman u elitu stigla je do pobede nad Slobodom. Golovima Pintera, Lukića i Plavšića klub iz Bačke Topole uspeo je da dođe do pete vezane pobede.

Veoma interesantno bilo je u Gornjem Milanovcu, gde je Metalac propustio dobru priliku da pobedom prestigne Inđiju. Domaća ekipa povela je golom Ješića, ali su gosti poravnali rezultat u 66 .minutu golom Maksimovića. U 90. minutu igre iz slobodnog udarca je gol pogodio Stevan Kovačević i tako doneo tri boda svom timu.