0

LŠ AZIJE – ISTOK: Taliska i Paulinjo ‘srušili’ Hirošimu, malo i dva gola Gracijana Pelea

Objavljeno: 05.03.19 u 15:10

Odigrano je još četiri utakmice u okviru azijske Lige šampiona, a bodove su osvojili kineski, japanski i korejski klubovi.

U istočnom delu Lige šampiona u Aziji, ovog popodneva videli smo nekoliko interesantnih mečeva, sa dosta golova. Čast Japanaca je odbranila Kašima, koja je golovima Hiratoa i Seržinja u 43. i 56. minutu slavila protiv Johor DT-a, za koje je jedini i počasni gol postigao Diogo 10 minuta pre kraja.

Korejski Gjeongam i kineski Šandong Luneng su remizirali rezultatom 2:2, i pored dva gola Gracijala Pelea za goste. Domaće su u život vratili Vu u 60. i Kim u 68. minutu.

Kinezima je trijumf doneo Gvangžu Evergrande protiv Hirošime golovima Taliske i Paulinja u prvoj četvrtini meča, dok je korejski Daegu bio bolji od Melburna u Australiji.

Iako je Toivonen doveo domaće u vođstvo, preokret su kompletirali Kesinja u 31. Hvang u 51. i Edgar u 61. minutu meča.