0

SUPERLIGA KINE: Bezbroj uzbuđenja, pet golova i pobeda Suninga nad Tedom

Objavljeno: 03.03.19 u 15:58

Poslednji meč prvog kola kineske Superlige obilovao je uzbuđenjima, a Đangsu Suning je slavio protiv Tjanđin Tede 3:2.

Sjajan meč viđen je na zatvaranju prvog kola kineskog šampionata, mada nije tako izgledalo na samom početku. Naime, prvo veće uzbuđenje viđeno je tek u 44. minutu, kada je Tešeira postigao prvi od svoja dva gola na meču i domaćem timu doneo vođstvo.

A u drugom poluvremenu – vatromet.

Prvo je Žang Kaimu dobio drugi žuti karton i morao na tuširanje u 50. minutu, što je Đangsu iskorisito i preko Edera sa penala u 60. minutu duplirao vođstvo.

Devet minuta kasnije vratili su se gosti u igru pošto je Paleta psotigao autogol, ali je Tešeira ubrzo dobio još jednu priliku da se upiše u strelce i udarac sa bele tačke je pretvorio u 3:1.

Na kraju, Džonatan je u samom finišu smanjio na 3:2, ali vremena za izjednačenje nije bilo.