0

SERIJA A: Torinova savršena završnica, Kjevo razbijen u finišu (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.19 u 15:43

Prve tri četvrtine meča između Torina i Kjeva protekle su mirno, da bi u poslednjih 15 minuta Torinov „blickrig“ doneo „bikovima“ ubedljiv trijumf, 3:0.

Torinu je pobeda bila potrebna kako bi nastavio trku za plasman u Ligu šampiona, ali nisu uspevali da slone otpor gostiju iz Verone sve do 76. minuta, kada je Beloti primio loput posle pasa Zaze koji je pre toga ušao umesto Saše Lukića, a potom sjajno šutirao sa oko 20 metara i praktično pocepao mrežu za 1:0.

Koliko je nezanimljivo bilo prvo poluvreme i prvih pola sata drugog, toliko je uzbuđenja bilo u sudijskoj nadoknadi, pošto je Torino još dva puta u tom periodu zatresao mrežu gostiju. Prvo je Rinkon u 92. zakucao loptu u mrežu sa ivice kaznenog prostora, a Zaza je nakon asistencije svoje ime upisao i među strelce, pošto je iz neposredne blizine pogodio mrežu rivala za konačnih 3:0.

Za Kjevo čitav meč je odigrao Filip Đorđević, bez učinka.