SERIJA A: Sampdorija i Udineze slavili nula u Đenovi

Objavljeno: 03.03.19 u 19:21

U popodnevnom terminu odigrana su tri meča Serije A, uzbudljivo je bilo Ferari, i Udinama. Dok Darku Laziću nije pomogao ni igrač više da pobedi Frozinone.

Đenova – Frozinone 0:0

Ekipa našeg Darka Lazovića nije uspela da upiše pobedu u 26. kolu Serije A. Iako su domaći imali igrača više tokom većeg dela meča, jer je Frančesko Kasata dobio crveni karton u 34. minutu Đenova nije imala snage da probije odbranu gostiju.

SPAL – Sampdorija 1:2

Spal je poveo već u 4. minutu preko Kuagliarele. Nakon centaršuta Berezunskog uhvatio je odbranu na ‘spavanju i u padu zahvatio loptu za prvi gol. Slična situacija viđena je u 11. minutu. Lineti je centrirao po levoj strani a Kuagrliarela je ponovo bio najviši u skoku za 2:0. Kurtić je postavio konačan rezultat u 94. minutu, ali uzbuđenja se tu nisu završila jer je Ćionek meč završio u 97. minutu zbog direktnog crvenog.

Udineze – Bolonja 2:1

Domaćin je poveo u 25. minutu sa bele tačke golom De Pola. Domaći fudbaler izvršio je pritisak na odbranu i oduzeo loptu,  defanzivac bolonje bio je primoran da napravi faul. Lepo su kombinovali igrači Bolonje. Nakon nekoliko dodavanja ispred šesnaesterca, lopta ide na desnin bok, a Orsolini je pronašao Palasija koji sa nekoliko metara udaljenosti nije mogao da promaši. Puseto je doneo prednost domaćem sastavu u 79. minutu. Centrirao je Larsen a napadač Udinezea bio je najviši u skoku i glavom matirao golmana Bolonje.