0

BUNDESLIGA: Štutgart okusio ukus pobede prvi put u 2019. godini za beg sa dna

Objavljeno: 03.03.19 u 18:26

Za sve postoji prvi put, tako i za slavlje Štutgarta u 2019. godini.
Poslednji put slavili su sredinom decembra, a danas na najbolji način prekinuli post. Ubedljivom pobedom nad ekipom Hanovera od 5:1.

Prvi gol pao je  u četvrtom minutu strelac je bio je iskusni Mario Gomez, a prednost je duplirao  Ožan Kabak do kraja prvog poluvremena postigao dva gola, i to prva u karijeri, za više nego ubedljivu prednost 3:0 nakon prvih 45 minuta.

Jonatas sredinom drugog dela smanjio je na 3:1, ali je desetak minuta kasnije imao nesreću da se nakon šuta Stivena Zubera lopta upravo od njega odbije u gol Hanovera,

Zuber je u kratkom vremenskom intervalu, tačnije nakon tri minuta, postigao još jedan gol, za više nego ubedljiv trijumf domaćih 5:1.

Augzburg – Borusija 2:1 (1:0)