0

BUNDESLIGA: Podela bodova Volfzburga i Verdera

Objavljeno: 03.03.19 u 20:05

‘Zeleni’ nemačkog fudbala su ‘miroljubivo’ podelili bodove na kraju 24. kola Bundeslige.

Timovi koji igraju dosta efikasne mečeve ove eszone, danas se nisu proslavili i samo po jednom su se tresle mreže oba tima. Oba puta u drugom poluvremenu, nakon što u prvom nije bilo pogodaka.

Prvi je poveo domaćin, i to preko Bruksa u 54. minutu i imao je u tim momentima Volfzburg sve u svojim rukama.

Ipak, 20 minuta kasnije je Kruze uspeo da poravna rezultat i time postavi konačnih 1:1.

‘Vukovi’ su ostali na sedmoj poziciji na tabeli sa 39 bodova, dok je Verder deseti tim sa šest bodova manje.