0

SUPERLIGA SRBIJE: Radnički ubedljiv, Haskićev het-trik, Dinamo izbušio Čarape

Objavljeno: 02.03.19 u 17:35

Pet mečeva 24. kola Superlige Srbije odigrano je u terminu od 15 časova. Najzanimljiviji meč igran je u Nišu gde je u derbiju juga Srbije Radnički bio ubedljiv protiv Radnika.

U odličnom meču na niškom Čairu Radnički je počeo loše, već na početku poveo je Radnik. Preko Miloša Milovanovića gosti su poveli u 3. minutu. Pet minuta kasnije Nermin Haskić je poravnao rezultat, a u ovom trenutku najbolji napadač lige upisao se do poluvremena još dva puta u strelce. Haskić je doneo vođstvo Radničkom u 30. minutu, a potom u 43. postavio konačni rezultat prvog poluvremena 3:1. konačan rezultat postavio je Stefan Đorđević u 63 minutu golom iskosa sa ivice šesnaesterca gostiju.

Dinamo iz Vranja slavio je protiv Napretka sa 4:0, a golove su postigli Nikola Popović, u 40, Željko Dmitrov u 51. i 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Mlađan Stevanović u 85.

Stefan Čolović je bio igrač meča u Novom Sadu. Proleter je slavio sa 2:0, a Čolović je bio strelac gola u 19. minutu a takođe je asistirao i Nemanji Čoviću u 48.

Čukarički je vodio na poluvremenu 2:0, a sigurno je i priveo meč kraju. Ognjen Mudrinski je postigao prvi gol u 26. minutu, a u 43. gol je postigao Samuel Ovusu, oba gola postignuta su na asistenciju Marka Docića. Dejan Đenić je postigao počasni pogodatk za Spartak u 86. minutu.

Zmajevi su još jednom odigrali sigurno. Ovog puta protiv favorizovane Vojvodine. Nikola Mikić je postigao pobedonosni gol u 88. minutu, a asistirao mu je Dragoljub Srnić.